Iron Click

Tai naujas, techniškai pažangus, aukščiausios kokybės produktas, suteikiantis be galo daug kūrybinės erdvės ir vizualinių sprendimų įvairovę. Remdamiesi technine pažanga, sukaupta patirtimi ir naujomis technologijomis, sukūrėme neprilygstamos kokybės produktą. Preciziškai pagamintas, estetiškas, vizualiai įspūdingas. Nauja kokybė, naujos galimybės, daug raštų!

Kodėl mūsų produktai yra išskirtiniai?

– Specialiai IRON serijos lakštų iškilioms sujungimo siūlėms suprojektavome naują sutvirtintą spyną, kuri užtikrina daug tikslesnį ir patvaresnį išilginį sujungimą. Dėl inovacinio spynos profilio viršutinė spynos (uždedamo lakšto) briauna yra nematoma, o tai smarkiai pagerina estetinį vaizdą.

– Išilginiuose lakštų kraštuose yra suformuotos specialios išėmos varžtams, kurios užtikrina tinkamą šiluminį lakštų plėtimąsi, kai dėl šilumos poveikio plienas plečiasi.

– Kiekvieno lakšto gale yra spynos uždangalas (idealiai prie spynos pritaikytas elementas), kuris po užlenkimo uždengia spynos priekį. Tai dar vienas sprendimas, labai pagerinantis estetinį vaizdą.

– Didelis raštų, dangų ir spalvų pasirinkimas suteikia užsakovui daug kūrybinės erdvės priderinant stogo dangą prie pastato fasado.

– IRON serijos kampų kolekcija kartu su kraigu GTR bei juostomis (startine ir ventiliacine) užtikrina saugumą, komfortą ir nepakartojamą stilių.

– Dėl inovacinių sprendimų šiuo metu vyksta patento išdavimo procedūra, o tai liudija apie produktų išskirtinumą, pirmavimą rinkoje pagal technologinę pažangą.

Techniniai parametrai

Medžiaga – plienasBendras plotis [mm] – 542

Naudingas plotis [mm] – 510

Lakšto ilgis [mm] – 1000 – 8000

Bendras aukštis [mm] – 25

Cinko danga [g/m²] – ne mažiau 275

Mažiausias stogo nuolydis [%] – 14

Skardos storis [mm] – 0,5 – 0,7

Galimi padengimai – Blizgus poliesteris, Ultramat, X-Matt GreenCoat Crown BT. Dangos pagal užsakymą: IDEAL-SATIN GreenCoat Pural BT, IDEAL-MATT GreenCoat Pural BT matt

Sutvirtinimo tipai:

Standartiniai lakštai:

A – 25 mm tiesus lakšto užkaitas kraigo pusėje ir 25 mm tiesus lakšto užkaitas karnizo pusėje

Dangos krašto užlenkimo variantai (sutvirtinama ir sudaroma tiesi karnizo linija):

A – 25 mm lakšto užkaito užlenkimas kraigo pusėje ir 25 mm tiesus lakšto užkaitas karnizo pusėje;

B – be lakšto užkaito kraigo pusėje ir be lakšto užkaito karnizo pusėje.

Raštai

Puikiai dera prie tradicinio stiliaus pastatų. Lakštų spalvą galima parinkti taip, kad ji paryškintų pastato fasadą. Produktas skirtas Klientams, kurie vertina patikrintus ir solidžius sprendimus.

Tai labai mažos išilginės briaunelės, kurios sudaro įspūdį, kad metalo paviršius banguoja. Šį efektą sukelia nuo lakšto paviršiaus atsispindėjusi šviesa. Mikrobangelės – panašiai kaip trapecijos formos briaunelės – papildomai sutvirtina lakštus ir suteikia nepakartojamą išvaizdą. Produktas skirtas Klientams, kurie vertina tradiciją, papildytą naujais techniniais sprendimais.

Tai mūsų pasiūlymas drąsiems Klientams, vertinantiems unikalumą, išskirtinumą ir individualumą. Trikampio formos išilginėse briaunelėse atsispindėjusi šviesa kiekvienam stogui suteikia išskirtinumo. Briaunelės papildomai sutvirtina lakštą ir pabrėžia jo unikalumą.

Tai dar viena išskirtinė briaunelių forma. Nesimetriškos trapecijos formos briaunelės sutvirtina lakštą, atrodo itin moderniai, nors stogo dangų briaunų tradicija išties nėra nauja. Produktas Klientams, kurie mėgsta nestandartinius sprendimus ir siekia pabrėžti individualumą.

Standartinis ir žemų mikrobangelių variantai gali būti gaminami iš grublėtos skardos*. Dėl grublėtumo nuo lakštų atsispindinti šviesa išsisklaido, todėl stogas tampa dar įspūdingesnis. Pasirinkite savo poreikius ir skonį atitinkantį dizainą, dangą ir spalvą.

*Taikoma tik 0,5 mm storio skardai.